Компанія Synergy Group - це 9 ресторанних проектів, пекарня, власна кондитерська майстерня, сервіс доставки їжі та фітнес-простір.

Компанія Synergy Group виступає визнаним фахівцем з консалтингу, навчання персоналу і створення нових ресторанних проектів.

Компанія має власну службу доставки, кейтеринговое обслуговування і виробництво кондитерських виробів.

Ми змушуємо бренди сяяти

Synergy Group запровадила для своєї команди Talent Management System і створює умови для розвитку кожного співробітника. Компанія управляється на підставі принципів Agile System, коли будь-яка ідея повинна бути почута і має право на ефективну реалізацію.

Компанія сповідує ідеологію 1 + 1 = 3. Ми віримо, що синергія двох ефективних і успішних співробітників дає потрійний результат. Компанія є експертом в побудові довгострокових, дружніх відносин з гостями, де закладу є третім місцем після дому та роботи.

Географічно компанія розвивається на ринку України, значиться законодавцем нових трендів. Реалізує відкриття нових проектів за межами України на світовому ринку.

  • 12 ресторанів
  • 7+ років на ринку
  • 1 сервіс доставки
  • 2 фітнес-зали

Iсторії успіху

Ми шукаємо в свою команду активних, відповідальних, креативних співробітників, які націлені на розвиток і високий результат