Проведіть свято в незабутній атмосфері!

Банкети в ресторанах

званий обід або вечерю в урочистих рамках, що влаштовується на честь певної особи або події.

YUG

Ми зібрали дари Чорного та Середземноморського морів, соковите м'ясо Грузії та традиції Балкан, яскраві смаки Греції, а також найкращі аромати Італії та Півдня Франції та переосмислили їх у смаку YUG. Тому в YUG ви знайдете найкращі рецепти теплих країн зі своїми локальними продуктами. Можете спостерігати за приготуванням пасти та пробувати соління власного виготовлення.

Детальніше Детальніше

Reef

Сучасний комплекс Reef на 12 станції Великого фонтану став четверним успішним проектом компанії Synergy Group. Reef - уособлення круїзного лайнера, на якому є все для розваги і насолоди відпочинком гостей будь-якого віку.

Детальніше Детальніше

Terrace.Sea View

Легкий інтер`єр Terrace.Sea View в поєднанні з неймовірною атмосферою морського узбережжя викликає особливий інтерес до відвідування ресторану і бажанням зафіксувати момент. А чудова кухня і бездоганний сервіс, ставить ресторан в список Must Visit Place для жителів і гостей міста.

Детальніше Детальніше

Beerteka

Beerteka – місце для тебе та друзів. Щоб спілкуватися, пити крафтове пиво, слухати музику, танцювати, відчувати себе та емоції з самого ранку і до пізньої ночі. Beerteka — це ресторан, спорт бар, концертний майданчик та night club але перш за все – це наша власна броварня.

Детальніше Детальніше